جوانسازی دور چشم

جوانسازی دور چشم

جوانسازی دور چشم را افرادی که میخواهند چهره جذابی داشته باشند به آن روی می آورند ، ممکن است به دلایل مختلفی در زیر چشم خط های به وجود آید، میتوان از راه های مختلفی مانند تزریق چربی این خطوط را برطرف کرد.

بعضی از افراد در زیر چشم خود گودی چشم و یا سیاهی چشم را دارند  بروز این مشکل می تواند ژنتیکی به علت شکل ساختارهای استخوانی و رنگدانه های پوستی باشد یا دلیل آن بالا رفتتن سن باشد و استفاده از  دخانیات و این امر باعث کاهش زیبایی چهره شده است ،با تزریق چربی می توان مشکلاتی از جمله چین و چروک و گودی چشم را به صورت کامل از بین برد و ظاهر زیبایی را در این ناحیه صورت ایجاد کرد .

جوانسازی دور چشم  از راه تزریق چربی در زیر چشم

از علت های به وجود آمدن خطوط تیره در زیر چشم در مقابل خورشید قرار گرفتن است و تیرگی زیر چشم بدلیل تولید ملانین بیشتر شود ، به همین علت گفته میشود که از قرار گرفتن مستقیم در زیر نور خورشید جلوگیری شود یا حتما کرم های ضد آفتاب مصرف شود..

در درمان هی پزشکی و زیبایی روش های مختلی برای برطرف کردن چین و چروک ، سیاهی و گودی زیر چشم مطرح شده، بهترین انتخاب برای رفع این مشکل استفاده از روش  تزریق چربی می باشد زیرا چربی که در این روش مورد استفاده قرارمی گیرد طبیعی است یعنی از بدن خود فرد گرفته خواهد شد  و عوارض بسیار کمی را برای فرد دارد..

خطوط تیره و گود زیر چشم می تواند دلایل متعددی را داشته باشد همچون مشکلات تغذیه ای، اختلالات کبدی و کلیه ، بالا رفتن سن ، مصرف دخانیات، کم آبی بدن ، خستگی مفرط ، اضطراف و کمبود وجود ویتامین ها. برای اینکه بتوان روش درمانی درستی را انتخاب کرد تا نتیجه خوبی به دست آید باید پیش از درمان علت بروز این عارضه شناسایی شود .

جوانسازی دور چشم با تزریق ژل

PRP با چربى مخلوط شده و به صورت همزمان تزریق میشود این راه تاثیرات زیادی بر زیبایی پوست و مو میگذارد. غالبا تزریق چربى در زیر چشم دوام و ماندگاری بیشتری نسبت به نقاط دیگر پوست دارد و تا ۵ سال بعد از جوانسازی دور چشم با تزریق ژل اثرات آن در صورت باقی خواهند ماند .

تفاوت جوانسازی دور چشم  با تزریق چربی با تزریق ژل

تزریق ژل یک پر کننده مصنوعی می باشد که چین و چروک ها را از بین میبرد در حالی که چربی یک پرکننده طبیعی می باشد که مورد استفاده قرار می گیرد و احتمال ایجاد مشکل پس از این تزریق چربی خیلی کم است.

نکته مهم در رابطه با تزریق ژل

این روش را می توان برای از بین بردن گودی پشت پلک بالا استفاده کرد. در افرادی که چشمانی گود و فرورفته دارند تزریق ژل روش مفیدی برای درمان قطعی این عارضه در این افراد میباشد. در ضمن افرادی هعمل پلک پایین با کشیدگی این ناحیه رو به رو  شده اند و شبها چشمانی نیمه باز دارند با استفاده از تزریق ژل به زیر چشم میتوانند مشکل خود را حل کنند.

ناگفته نماند تزریق ژل در زیر چشم باید توسط متخصص پوست مجرب انجام گیرد، زیرا در اثر تزریق ناصحیح ژل یا بی کیفیت بودن آن، موجب بروز ناهموارى یا ایجاد پف دایمى در صورت این افراد خواهد شد.

نحوه تزریق ژل اطراف چشم

برای کاهش گودی زیر چشم جوانسازی دور چشم با تزریق ژل , می توانید از برخی روش های زیبایی موثر کمک بگیرید. تزریق ژل و چربی از راه های خوب برای پرکردن گودی و رفع سیاهی اطراف چشم به حساب می آید و می تواند موجب جوانسازی و رفع چروک و تیرگی دور چشم گردد.

گودی و سیاهی دور چشم از مشکلات رایج مراجعه کنندگان استکه به کلینیک اهی زیبایی پوست و مو میروند، گودی زیر چشم در سنین مختلف هم در جوانی دیده می شود و هم در سنین پیری ، برخی علل ارثی یا بیماری های مختلف در این زمینه تاثی دارند.

تزریق ژل در اطراف چشم برای جوانسازی دور چشم

کاهش زیبایی چشم های شما ممکن است هر دلیلی داشته باشد و غالبا چهره شما را ناراحت و غمگین نشان میدهند.در اثر افزایش سن پلک‌های زیرین و گونه‌ افراد کم کم گود خواهد شد که این امر موجب تغییر چهره و ظاهر افراد خواهد شد.

به بخش های گود شده ناودان اشکی میگویند که غالبا به علت منعکس شدن نور، نسبت به پوست اطراف تیره تر هستند. متاسفانه بعضی از  افراد در جوانی دچار گودی ناودان اشکی و تیرگی اطراف چشمان می شوند. که در صورت بی حرکتی، اضطراب ، بیماری مزمن، مواد مخدر و اختلالات خواب این تیرگی ها شدت میگیرند.

جوانسازی دور چشم با تزریق

در بخشی از قسمت های صورت مانند زیر چشم میتوان از تزریق چربی استفاده کرد و برای از بین بردن خطوط زیر چشم به کار برده میشود.

جوانسازی دور چشم از راه تزریق برای رفع  تیرگی اطراف چشم در مطب یا مراکز جراحی میتواند انجام شود که اگر با روش بلفاروپلاستی همراه باشد همه این عمل در مرکز جراحی انجام میشود. مقداری چربی از نواحی مختلف بدن مانند ران یا شکم برداشته شده  که برای نتیجه بهتر نیز با هم ترکیب خواهد شد.

سپس چربی به ناحیه مورد نظر تزریق خواهد شد. جوانسازی دور چشم  با تزریق زیبایی هم در کلینیک و توسط بی‌حسی موضعی و هم در مرکز جراحی به وسیله بی‌حسی عمومی انجام میگیرد.

درمان و جوانسازی دور چشم  گودی زیر چشم با تزریق چربی

برای درمان و از بین بردن کبودی، گودی و چین و چروک چشم استفاده چربی بعنوان یک پر کننده طبیعی گزینه بسیار خوبی است.

برای درمان کبودی و گودی زیر چشم از نقاطی مانند شکم، باسن و ران چربی گرفته می شود و پس از پاکسازی در زیر چشم با دقت زیادی تزریق انجام می گیرد .

تاثیرات مثبت کلاژن روی مو و پوست

افرادی که در اطراف چشم های خود چروک های زیادی دارند مى توانند در کنار تزریق ژل ، از روش پی آر پی و لیزر فرکشنال برای جوانسازی دور چشم  کمک بگیرند زیرا روش پی آر پی در کنار زیباسازی و از بین بردن چین و چروک، می تواند سیاهی اطراف چشم را محو کرد.

روش پی آر پی راه خوبی برای از بین بردن چین و چروک ،گودی و خطوط و تیرگی زیر چشم است. پی آر پی در افزایش رشد مژه و ابرو بسیار تاثیر گذار است و بهترین انتخاب برای علاقه مندان به زیبایی پوست صورت میباشد . پزشکان بعد از خون گیری از بیمار درپی آر پی از آن خن گرفته شده پلاکت غنى شده خارج میسازند.

در آزمایشگاه غلظت پلاکت مورد بررسی قرار خواهد گرفت که اصولا باید ۳ برابر غلظت پلاکت خون طبیعی بدن باشد در نهاین پى آرپى به زیرچشم تزریق می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

بیست + 20 =